V sobotu 16.6.2018 se konala IX. Výstava mladých chovatelů drobného zvířectva v Pacově.

Atmosféra byla velice přátelská. Králíky posuzoval pan Pavel Trešl. U posuzování mohli být i mladí chovatelé svých zvířat a ochotně jim vše vysvětlil, proč dal jakou známku v oceňovacím lístku a okomentoval i chyby, za které strhnul body. Za naší organizaci se jí zúčastnila Natálka Ehrlerová s velmi pěkným umístěním. V odbornosti králíků zvítězil její samec Hermelína modrookého s bodovým ohodnocením 95,5 bodu a stal se tímto i vítězem výstavy. Fotografie z výstavy jsou umístěny ve fotogalerii.

Děkujeme za výbornou reprezentaci naší organizace.Ve dnech 26. - 27.5.2018 se konala okresní výstava drobného zvířectva v Havlíčkově Brodě.           Této výstavy se zúčastnilo 6 našich chovatelů:

Čekal František vystavoval králíky Kalifornské                                                                                      Ehrler Jiří vystavoval králíky Velký světlý stříbřitý                                                                            Ehrlerová Natálie - MCH vystavovala králíky Hermelín modrooký                                                        Kafka Jaroslav vystavoval králíky Kuní velký hnědý                                                                               Petrů Jaroslav vystavoval králíky Kalifornský                                                                                         Tichý Jan vystavoval králíky Novozélandský červený a Český černopesíkatý

Čestné ceny získali:

Čekal František za samici králíka Kalifornského ( 95b. )

Ehrlerová Natálie - MCH za samce králíka Hermelína modrookého ( 95b. ) a zároveň získala i pohár mladého chovatele.

Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci naší organizace a blahopřejeme vítězům.